Aşk ve Cinsellik

Sağlıklı Bir Cinsel Yaşam İçin Öneriler

Türkiye’de pek çok genç ilk cinsel deneyimleri sonrası problemler yaşıyor. Birçoğu içine kapanıyor bir çok ilişki sadece bu sebepten başlamadan ayrılık aşamasına geliyor. İlk cinsel ilişki stresi çevresel faktörlerden edinilmiş yanlış bilgiler, yeterli olamama korkusu erkek cinselliğinde sertleşememe, kadın cinselliğinde ise vajinusmus problemiyle pek çok çiftin karşısına çıkıyor.

Cinsel hayatta mutluluğu yakalamak, sağlıklı ve doygun bir cinsellik yaşamak bilinçaltındaki yanlış öğretileri temizleyerek ve doğru bir uzman yardımı sayesinde son derece mümkün.

Sağlıklı Bir Cinsel Yaşam İçin Tavsiyeler
Yatak Odasına Arınmış ve Duru Bir Zihinle Girin

Seks iki bedenin birleşmesinden ibaret bişey değildir. Çiftler cinsellik esnasında duru bir beyinle yaşadıkları şeye odaklandıklarında tatmin edici bir seks deneyimi yaşayacaklardır.  Birliktelik esnasında fiziksel özelliklere, yeterlilik duygusuna yada beğeni duygusuna kapılmak size gerginlikten başka birşey sağlamaz.

Yatak Odasına Arınmış Bir Zihinle GirinKılavuzunuz Kocakarı ilaçları Değil , Bilim Olsun.

Erken boşalma, sertleşememe, vajinismus ve daha bir çok cinsel problemin tıp dünyasında tedavisi var. Siz cinsel sorunlarınızı geleneksel yada kulaktan dolma bilgilerle çözmeye çalışırken yapılan her yanlış bilinçaltınızda yeni yanlış öğretiyor ve baskılar oluşturacaktır.

Klavuzunuz Bilim OlsunDüşünce Şekliniz Yaşamınızı Şekillendirir

İnanışlarımız, düşünce biçimlerimiz, hayallerimiz tüm bunlar bilinçaltını tetikleyen faktörler. Sürekli başaracağını düşünen ve farkında olmadan bu düşünce üzerine plan yapan kişilerin yaşadıkları sorunlar karşısında daha hızla başarıya ulaştıkları gözlemlenmiştir. İlgili Link; İlişkiniz İçin Doğru Bilinen Yalnışlar

Bilinçaltını doğru kullanmak, başarıyı beraberinde getiriyor

Günümüzde ve geçmişte adından başarı ile söz ettiren tüm liderler , bilinçaltını doğru yöneten insanlardır.  Güçlü bir bilinçaltına sahip olmaları dolayısıyla da düşünceleri yönlendirir , negatif düşünceleri pozitive çevirebilir Bir başarıyı oluşturan en büyük güç, arkasındaki enerjidir. Bu enerjiyi sağlayan da bilinçaltıdır. Bütün arzuları hayata geçirmeyi sağlayacak bir güç olduğu bilinmelidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu