GüzellikCilt Bakımı ve Saç Bakımı

Tırnak Modasına Dair Tüyolar

Tırnak Modasına Dair Tüyolar

Tırnaklarınız hakkınızda sandığınızdan daha fazla ipucu veriyor.Gelin tırnak modasına dair son trendlere bakarak ufkumuzu açalım…

Son dönemde tırnak bakımı epey önem kazandı. Kadınlarda adeta güç, prestij ve özgüven simgesi haline gelen tırnaklarda değişik desenler dikkat çekiyor. Birçok insan tanıştığı insanların direkt olarak ellerine dikkat etmekte, özellikle söz konusu kadınlar olunca yapılması gereken bakım tartışma konusu dahi değil.

Uzmanlar seçilen manikür modelinin karakteri temsil ettiğini düşünüyor. Kısa, uzun oval, kare ve ucu sivri olarak değişen manikür çeşitlerinde tırnak yapınızı esas alarak, karakterinize uygun bir model seçebilirsiniz. Son dönemde en çok tercih edilen model ucu sivri tırnaklar fakat dediğim gibi en önemlisi seçimlerinizin sizi yansıtması.

Kullanılan renkler de imajınızı ve ruh halinizi yansıtır. Yazın daha çok deniz, güneş ve yeşilin tonlarının tercih edildiğini  görüyoruz. Mevsimin kışa döndüğü dönemlerde yaz tutkunlarının trendi devam ettirmesiyle birlikte sıcak metalik renkler hayatımıza girmeye başlıyor. Tabii ki tek seçenek düz renk değil! Çizgili, geometrik desenli, etnik desenli, doğadan ilham alinan tasarımlar, minimal çizgiler ve hatta takılar… bunların hepsini görmeye devam edeceğiz. Desenler kısmı tamamen sizin hayal gücünüze kalmış.

Tırnak Bakım Ürünleri

Özenle beslediğiniz tırnaklarınızın daha güçlü olması için  bakım ürünlerinden yardım almanızda fayda var. Ayrıca piyasada rahatlıkla bulabileceğiniz sihirli tırnak tozlarıyla tırnağınıza efekt verebilirsiniz.  Bu noktada bizim ekip olarak favorimiz gökkuşağı blue tonları… Ayrıca bu konuda sabrınız ve yeteneğiniz varsa piyasada satılan hazır kitler ile hayal gücünüzdeki desenleri oluşturabilirsiniz. İlgili Link: Bahar İçin Güzellik ÖnerileriBahar İçin Güzellik Önerileri

Uzmanlar seçilen manikür modelinin karakteri temsil ettiğini düşünüyor. Kısa, uzun oval, kare ve ucu sivri olarak değişen manikür çeşitlerinde tırnak yapınızı esas alarak, karakterinize uygun bir model seçebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu