GüzellikCilt Bakımı ve Saç Bakımı

Bahar İçin Güzellik Önerileri

Bahar İçin Güzellik Önerileri

Operasyon ve ciltte uygulanacak işlemler için çoğunlukla bahar öncesi en uygun aydır. Çünkü havalar ne soğuk ne de sıcaktır. Estetik operasyon için de harika bir dönemdir bahar. Yaza daha fit ve güzel girmek için şimdiden başlayıp baharı da dahil olmak üzere kendinizi sıfır kilometre yeni bir insan yapmaya ne dersiniz? Hadi o zaman birkaç adımda bahar ayını karşılayan güzellik önerilerimize göz atın.

İstenmeyen Tüyler

Pırıl pırıl  bir ten, pürüzsüz bir cilt ile ışıldamak ne güzel. Bunun için tüylerden kalıcı olarak kurtulmalısınız Yazın plajda sere serpe uzanmak istediğimiz zaman güneşe çıkabilmek ve özgürce dolaşabilmek için istenmeyen tüylerden uzaklaşmış olmak gerek.

Jilet, ağda ya da epilasyon cihazları bunlar için birkaç yöntem ama kökten kurtulmak istiyorsanız, işte size  önerimiz elbette kalıcı çözüm epilasyondan yana olacaktır. Epilasyon için en doğru ayların bahar ayları olduğunu unutmayın.

Sezona Fit Bir Görünümle Girin

Size bir diyet önerisi verecek değiliz ama bu konuda diyetisyenlerin sıklıkla bizi uyardığı bir noktaya bir kez daha dikkat çekmek istiyoruz.  Başarılı bir diyet için öncelikle dengeli beslenmeyi öğrenin. Beslenme alışkanlıklarınızı değiştirmek için kendinize zaman tanıyın ve sabırlı olun. Bedeniniz kilo vermeye direnirse, siz ondan daha dirençli olun, kontrol sizde olsun.

Bunun için şimdiki yaşam şeklinizi gözden geçirin. Düzeltilmesi gereken alanları belirleyin, vazgeçemeyeceklerinizi ne kadar sınırlayabileceğiniz konusunda mantıklı ve kabul edilebilir hedeflere geçin. • Yeme alışkanlıklarınızı değiştirin. Gözünüzü, bedeninizi, beyninizi ve son olarak ruhunuzu doyuran, keyif aldığınız besinlere programınızda yer verirseniz başarıya ulaşabilirsiniz.

Dengeyi sağlayın. İşte kilo vermenin sihirli yolu. Hayatınızın her alanında olduğu gibi dengeyi sağlamaktan geçiyor. Vücudunuzu sevin. Yoksa kilo veremezsiniz.  En fit besinlere öğününüzde yer verin. İşte o besinler: Kinoa, acai meyvesi, çörekotu, hindistancevizi suyu, tatlı patates, chia tohumu…

Pırıl pırıl  bir ten, pürüzsüz bir cilt ile ışıldamak ne güzel. Bunun için tüylerden kalıcı olarak kurtulmalısınız Yazın plajda sere serpe uzanmak istediğimiz zaman güneşe çıkabilmek ve özgürce dolaşabilmek için istenmeyen tüylerden uzaklaşmış olmak gerek.

Nokta Lifting

Eğer bıçak altına yatmayı düşünmüyor ama ‘biraz yüzüm toparlansın’ diyorsanız, bu uygulama tam size göre… Plastik cerrahide neştersiz operasyonlar giderek artıyor.Daha güzel, daha doğal bir görünüm artık hayal olmaktan çıkıyor. ‘Age Management’ bunlardan biri. Bu bir yöntem ve 4 aşamalı. Işin özü aslında cildimize yapılan bir nevi check-up… Operasyon ya da uygulama öncesi yeni bir teknoloji olan Visia ile derinin ayrıntılı analizi yapılıyor, bugüne kadar yaşadığı ve yaşama ihtimali olan olasılıklar raporlanıyor.

Deriye yapılan genetik test Amerika ya gönderiliyor ve sonuçlar değerlendirilerek size en uygun yöntem seçiliyor. Sonra uygulama ya da operasyona geçiliyor. İkinci uygulama ise lifting… Nokta lifting yepyeni bir yöntem. Lifting dozunda uygulanırsa harika bir gençleşme yöntemi. Çoğumuzun korktuğu bu abartılı doldurulmuş yüzlerden kaçınmanın ve yine de belirgin lifting görüntüsü elde etmenin kısa yolu artık bu uygulamadan geçiyor.

Jel kıvamındaki dolgular geniş alanlara verilmeden önce yüzün taşıyıcı noktalarına yerleştiriliyor ve elde edilen yukarı yönlü kalma ve toparlanma sağlanıyor. Uygulama yapılan yere göre 5 nokta, 8 nokta ve 10 nokta lifting denilen bu yöntemde yüzün yapaylaşmadan veya aşırı dolma olasılığı olmadan gençleşmesi sağlanıyor. 30’lu yaşlardan itibaren uygulanabiliyor ve tek seansta sonuç alabilirsiniz. İlgili Link: Genç Kalmanın Püf Noktaları

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu