EstetikGüzellik

Genital Bölge Kararmasına Dur Deyin

Kadınların kâbusu olmuş olup genital bölge kararması onu yaştan kadında görülebilmektedir. Fiziki yönden kötü bir göründüğü için fiziksel bir yöndür. Peki, kadınları bu yüzden tedavi etmeden cinsel ilişkiden kaçmalarına neden olan Genital Kararmanın Sebebi Nedir? Bu sorulara cevap vermeden önce Genital Bölgedeki Kararma Nedir? Kısaca bulayın cevabını sizler için vermek istedik.

Genital Bölge Kararması Nedir?

Genital bölge, yapısal yönden devamlı olarak nemli kalan bir bölgedir. Daha Genital bölge, kadın bedeninin en hassas ve hassas bölgelerinden biri olarak burada. Buradaki oradaki havasız kalması, genital bölgedeki kararmalara neden olur. Genital yerleşik bir kısım nedenler onayı kararmaya ya da ilkel bilinen adıyla, Genital bölge kararması adı verilmektedir . Genital bölge kararması, vulva denilen dış genital yerlerde, çeşitli faktörlerin etkisinde ve zaman içerisinde orada.

İlgili Link: Sağlıklı Bir Cinsel Yaşam İçin Öneriler

Genital Bölge Neden Kararır?

Genital oluşum meydana gelen kararının belli başlı nedenleri olduğunu; Vücutta hamilelik ve doğumla birlikte oluşan hormonal değişimler; kadında yoğun bir şekilde östrojen hormonu endorfin salgılanması, genital sırada bulunan bu kararmanın en sık görüldüğü yerler. Gebelikten korunmak için kullanılan doğum kontrol hapları; kadında hormonal olasılere neden olur ve içerdiği östrojenle genital odada kararma meydana gelmesine neden oluyor. Güneş altında uzun süre kalma; sözcük genital sözcük kararmaya sebebiyet veren renk pigmentleri içerir. Genital planlama güneşten olumsuz etkileyici ve bu konuda kararmaya neden olur. Renkli veya naylon türü iç çamaşırı işleme bu odada havasız kalmasına neden olabilir. Yine yazarak bikini ve mayo giyilmesi, genital planda havasız kalması, karar vajinada kararmaya neden oluyor. Genital bölgeye göre yanlış epilasyon yöntemleri; vajinada ciltte kalıcı renk kararmalara neden olabilmektedir.

Kadınların kâbusu haline gelen genital bölge kararması her yaştan kadında görülebilmektedir. Fiziksel yönden kötü bir göründüğü için psikolojik açıdan da kişiyi olumsuz yönde etkileyen bir durumdur.

Genital Bölge Kararmasının Nedenleri

Hassas cildi olanlardan biri genital bölge temizliği çok dikkat etmeleri gerektiğini. Aynı hassas cilt yapısına sahip olanlardan biri de kozmetik ürünleri genital çevrelerinde kullanmamaları kararmaların başında geçebilir.

Genital Bölge Nasıl Beyazlar?

Genital bir oluşum oluşuyor, karar vermeden önce gönderilsin mi? Kalıcı genital bölge kararlarının önleyen renglazer uygulamasında derinin alt katmanlarına kadar inilir. Cildin rengini koyulaştıran veren melanin yapısı etkisiz hale getirilmiş olur. Genital bölge kararlarında kalıcı bir çözümdür. Bu uygulama ile genital odada renginin açılmasının yanı sıra sıra daha parlak ve gergin bir dokuya kavuşması ve daha volümlü bir görünüm elde edilirken.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu