Evlilik

Gelin Adayının Güzellik Ajandası

Evlilik arifesindeki her genç kadın düğün gününde kusursuz görünmek ister. Düğün öncesi sıkı bir bakım detoksuna girmek hem kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak ayrıca hayal ettiğiniz kusursuz gelin olmaya bir adım daha sizi yaklaştıracak.

 

Akne ve Sivilcelerden Kurtulun

 

Yüzünüzde ve vücudunuzda akne sorunları var ise, uzman bir cilt doktorunun önereceği akne ürünlerini sıcak su, masaj ve yumuşak başlı vücut fırçaları ile birlikte uygulayarak, sorunlarınıza son verebilirsiniz.

 

Dermatolojik Tedaviler

 

Düğününüzden önce, cilt kontrollerinizi yaptırıp, gerekiyorsa dermatolojik destek almanızda büyük fayda var. Düğün albümünüzde kusursuz görünmek için, 90 gün öncesinden tedaviye başlayın çünkü çoğu uygulama sonrasında, yara ve tedavi izlerinin geçmesi için 1-2 aylık bir sürece ihtiyaç duyabilirsiniz.

 

İlgili Link: Düğün Fotoğrafçısı Olmak

 

Botoks

 

Her gelin adayı düğün günü yüzünün mükemmel görünmesini ister.  Bu mükemmel görünüm için pek çok bakım seçeneği mevcut. Bu seçeneklerin arasında elbette en yaygın olanı botoks uygulamaları. Özellikle çene bölgesindeki ve gıdı bölgesindeki sarkıklıklardan rahatsız olanlar için botoks mükemmel bir çözüm önerisidir.

 

Epilasyon

 

Düğün gecesi pürüzsüz bir tene sahip olmak bakım listesinin vazgeçilmezleri arasında. Bu aşamada gelin adaylarının imdadına son yollarda son teknolojilerle desteklenen lazer epilasyon teknikleri çıkıyor. Herkesin birbirinden farklı olduğunu göz önünde bulundurup, kendinize lazer epilasyon için uzun bir zaman dilimi ayırmalısınız. Dilerseniz evde uygulanabilen tüy azaltıcı ürünleri de deneyebilirsiniz.

 

Cilt Bakımı

 

Yüz yıkama jeli, tonik, temizleme sütü veya gündüz-gece kreminden oluşan takımınızı hazırlayın ve sağlıklı bir cilt için düğünden 2-4 hafta öncesinde düzenli olarak kullanmaya başlayın.

 

Düğün öncesi sıkı bir bakım detoksuna girmek hem kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak ayrıca hayal ettiğiniz kusursuz gelin olmaya bir adım daha sizi yaklaştıracak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu