Aşk ve Cinsellik

Penis Büyütmede Beklentiler Nelerdir?

Penis büyütme ameliyatları ile ilgili beklentiler kişiden kişiye değişir. Penis büyütme ameliyatlarında amaç penis boyunu küçük gördüğü penis, boyunu uzatarak ve kalınlık sağlanarak, istenilen boyu ve hacmin kazandırılmalıdır. Penisin boyunun büyüklüğü kadar yeterli kalınlığa sahip olması erkekler üzerinde özgüven sağlar. Penis boyu takıntısı erkeklerin davranış ve kişiliklerine yansımaktadır. Penis boyu büyük olan erkek Partnerine karşı kendini güçlü hissediyor. Erkek genital estetiği alanında kozmetik ürolojide en çok talep gören ameliyatlardan biri olan penis büyütme ameliyatları penis kalınlaştırma ve penis büyütme olarak iki türde yapılmaktadır. Penis ameliyatı fiyatları; hastanın hastanede kalış süresi daha az ya da çok malzeme kullanılması hastanın ameliyatının fiyatını belirler.

 

İlgili Link: İlişkiniz İçin Doğru Bilinen Yanlışlar

 

Penis Büyütme Ameliyatların Ne Şekilde Gerçekleştirilir?

 

Penis Büyütme; penis boyu uzatma ameliyatı olarak da adlandırılan bu cerrahi girişimde, penisi yukarı doğru asan bağlar serbestleştirilmektedir. Bu sayede penisin içeride olan kısmı dışarı çıkarılır. Üstten uzatma denilen bu yöntemde penis boyu 1 ila 4 cm arasında bir uzama olur tabi bu kişiden kişiye de değişebilmektedir. Bu konuda uzman bir hekime başvurmanız bütün riskleri en aza indirecektir. Ameliyat izi konusunda ise, dikiş izlerinin olduğu erkek genital bölgede kıllanma sonrası, izler görünmemektedir. Penis büyütme için uygulanan bir diğer teknik ise alttan uzatmadır. Bu teknikte amaç, penis ile testisleri saran torba arasındaki mesafeyi artırmaktır. Bu sayede penise alttan bakıldığında uzama sağlanmaktadır.

 

Ek Yöntemler Nelerdir?

 

Penis büyütme, kalınlaştırma ve penis ile ilgili diğer problemlerine göre ameliyatlar ortalama 1 ila 3 saat arasında sürmektedir. Ameliyatın tekniğine göre, lokal anestezi, genel anestezi, spinal, sedasyon yöntemlerinden biri kullanılarak, uzatma ameliyatlarında hastanın 1 veya gerektiği durumlarda 2 gün sonra taburcu edilir. Penis kalınlaştırma ameliyatında ise, kişi aynı gün içinde taburcu ı olup, günlük yaşantısına devam edebilmektedir. Erkek penis ameliyatı sonrası cinsel hayatına ise, ortalama 1 ay sonra başlayabilmektir. Ameliyat sonrası dikkat edilmesi gereken en önemli husus, temizlik ve verilen talimatların dikkatli şekilde uygulanmasıdır.

 

Ürolojide sıklıkla tercih edilen bu ameliyatlar, bu alanda ihtisasını tamamlamış uzmanlığını almış, gerekli eğitim ve teknik bilgiye sahip olan doktorlar tarafından yapılacak olması, risklerin neredeyse sıfıra inmesini sağlar.  Penis büyütme ameliyatlarını, günümüzde üroloji uzmanlarından sonra estetik cerrahlar tarafından da yapmaktadır. Plastik ve Estetik Cerrahi Profesörleri tarafından yapılıyor olmasına rağmen, erkek genital bölge estetiği ameliyatları arasında en çok tercih edilen ameliyatları arasında yer alan büyütme ameliyatları üroloji uzmanları tarafından yapılması önerilmektedir.

 

Penis büyütme ameliyatları ile ilgili beklentiler kişiden kişiye değişir. Penis büyütme ameliyatlarında amaç penis boyunu küçük gördüğü penis, boyunu uzatarak ve kalınlık sağlanarak, istenilen boyu ve hacmin kazandırılmalıdır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu