Aşk ve Cinsellik

Penis Boyu Takıntısı Bu Yöntemlerle Tarihe Karışıyor

Erken boşalma nedenlerinden birisi olarak gösterilen penis boyutu birçok erkeğin cinsel hayatını etkiler. Penis estetiği ameliyatları modern tıbbi olanakları yardımı ile acısız ağrısız gerçekleştirebilen işlemlerden birisidir. Penisin yeterli büyüklük ve kalınlığa sahip olması cinsel hayatında kişide kişi de özgüven sağlar. Penisin ince ve küçük olması partneriyle olan ilişkilerin daha güvensiz kılar ve ilişkiden kaçmasına neden olabilir. Erkek genital estetiğinde penis büyütme estetiği ameliyatları küçük ve anormal boyuttaki penislere sahip erkeklere de uygulanabilmektedir. Penisin istenilen boyutta sertleşmesi cinsel işlevselliği kadar, cinsel birlikteliğin yeterli kalite ve sürede tamamlanması da önemlidir. Bu nedenle penis boyunu düşünürken işlevinde bir problem olup olmadığı da gözden geçirilmelidir.

 

 

Penis Estetiği Ameliyatları Neden Bu Kadar Tercih Ediliyor?

 

Erkek genital estetiğinde sıklıkla tercih edilen penis estetiği ameliyatları erkeğin cinsel hayatındaki sorunların ortadan kaldırılması ile ilgili bir alternatiftir. Erkek genital estetiğinde kozmetik ürolojide en çok talep gören ameliyatlardan biri olan penis büyütme estetiği ameliyatı penis kalınlaştırma ve penis boyu uzatma olarak iki çeşitte yapılmaktadır.  Son dönemlerde oldukça talep gören çözüm yöntemlerinden birisidir. Partnerinin cinsel ilişkiden haz alabilmesi için çok ciddi seçeneklerden biri olarak dikkat çekmektedir.

 

İlgili Link: Penis Büyütmede Beklentiler Nelerdir?

 

Penis Büyütme Estetiği Ameliyatı Fiyatı Ne Kadardır?

 

Her penis büyütme estetiği ameliyatı fiyatı sabit olmuyor. Hastanın muayene süreci beklentileri ve hekimin öngörüleri ile aşağı yukarı bir ameliyat fiyatı ortaya çıkıyor. Bazı hastalar hastanede daha az kalabilir, operasyonunda çok daha az malzeme kullanılabilir ve hastanın ameliyatının maliyeti daha az olur. Tabi bunun tersi 2,5-3 saati bulunan operasyonlar olabiliyor. Özel bazı antibiyotikli solüsyonlar ile pansuman yapılabiliyor. Bu tür hastalarda maliyetler çok daha yüksek çıkabiliyor.  Bu nedenle tam net olarak ameliyat öncesinde yapılan görüşmede netleşir.

 

Ameliyatla Penis Ne Şekilde Büyütülür?

 

Penis büyütme için birçok ameliyat yöntem kullanılsa da Penis kökünden yapılan kesi ile penisin içerisinde asıcı bağların serbest indirilmesiyle penisin ereksiyon durumunda dışa doğru daha fazla çıkmasını sağlamaktır. Bunun dışında de penis kökündeki derinin bir kısmının penis sırtına kaydırılarak, ereksiyon durumunda penisin biraz daha esnemesine katkı sağlamaktır. Burada Penis kendi dinamikleriyle yürütülmektedir.  Penis büyütme estetiği ameliyatı sonrasında peniste sertleşme sorunu olmaz. Penis daha büyük göründüğü için sertleşmenin daha fazla arttığı bilinmektedir. Ameliyat sonrası her hangi bir Komplikasyon oluşmaması için, operasyonun Steril hastane ortamında deneyimli cerrahlar tarafından gerçekleştirilmelidir. Bunun dışında idrarda sıkıntı çocuk sahibi olamama, erken boşalma, gibi herhangi bir komplikasyon olmaz.

 

Erken boşalma nedenlerinden birisi olarak gösterilen penis boyutu birçok erkeğin cinsel hayatını etkiler. Penis estetiği ameliyatları modern tıbbi olanakları yardımı ile acısız ağrısız gerçekleştirebilen işlemlerden birisidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu