GüzellikCilt Bakımı ve Saç Bakımı

Yaza Hazırlık Bakım Önerileri

Yaza Hazırlık Bakım Önerileri

Havaların ısındığı içimizin kıpır kıpır olduğu şu günlerde yaz sezonunu fit bir görünümle karşılamak için iliklerinize kadar yazı hissetmeye hazır mısınız?  Estetikten cilt bakımına hatta ruhen yaza merhaba demek için Bakım Önerileri hazırladık sizin için.

Portakal Kabuğu Görünümündeki Selülitlerden Kurtulun

Kimse selülit dolu bir vücutla dolaşmak istemez. Bu sene plajlara inmeden önce masaja uğramaya ne dersiniz?  Alanında uzman kişilerce yapılan selülit mesajı pürüzsüz bir ten ve ışıltılı bir görünüm vaat ediyor. Mevsim yaz olunca deniz kum ve güneş üçlemesi herkes için vazgeçilmez olsa gerek. Bu tablo içindeki en büyük sorun; kışın beslenmenize dikkat etmeyip kendinizi bıraktı ve spor yapmadıysanız, bacak ve basen bölgenizde portakal kabuğu görünümü de kaçınılmaz demektir. Hiçbir kadın plaja bu şekilde çıkmak istemeyeceğine göre kolları sıvama zamanı geldi demektir. Portakal kabuğu görünümünden kurtulmak için evde bu soruna yönelik ürünler kullanarak işe başlayabilirsiniz. Ya da profesyonel destek alabilirsiniz. Hatta bunu keyifle birleştirip rahatınıza bakabilirsiniz.

Dudakların Etkisini Hafife Almayın

Bana göre yaz demek güneşten aldığımız enerji ile tüm dünyaya sıcacık bir renk tonu ile gülümsemek demek.   Bunun için dudaklarda ve yanakta taze bir görünü oluşturmak çok önemli.  Daha etkili bir duruş için siyah maskara kullanarak kirpiklerinizi belirginleştirebilirsiniz. Yaz ayları için benim favori far rengi önerim mavi ve yeşil tonlarından vazgeçmemeniz olacaktır. İlgili Link: Gençlik İksiri Kolajen

Mevsim yaz olunca deniz kum ve güneş üçlemesi herkes için vazgeçilmez olsa gerek. Bu tablo içindeki en büyük sorun; kışın beslenmenize dikkat etmeyip kendinizi bıraktı ve spor yapmadıysanız, bacak ve basen bölgenizde portakal kabuğu görünümü de kaçınılmaz demektir.

 

Baştan Çıkaran Gözler

Gülümseyen gözler ve baştan çıkaran bakışlar… Böyle bir görünüm elde etmek istiyorsanız, far renginizi okyanus mavilerinden tercih edin . Kullandığınız farla aynı tonlarda maskara ve eyeliner bu etkiyi fazlasıyla artıracaktır. Mavi ve yeşil göz rengine sahip olanlar için bu tonlar tartışmasız kusursuz secimlerdir.

Bronz Bir Ten

Yaz’ın vazgeçilmezi bronz bir tene sahip olmaktır. Bronz bir ten size makyaj yapmadığınız zamanlarda bile canlı bir görünüm kazandıracaktır. Bu noktada bronzlaştırıcılardan yardım alabilirsiniz elbette , ama bunu yaparken abartıya kaçmamaya özen göstermelisiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu