Estetik

Lazerle Vajina Daraltma

Genital doku ve kaslarda problemlerin düzeltilmesi, için vajina daraltma revize adı altında yapılan vajinal ameliyatlar genelde iyi sonuç veren ameliyatlardır.Daha hafif yada orta derecedeki vajina sarkmalarında Lazer ile vajina daraltma Ankara operasyonu önermektedir. Her iki sistemde de hastalar için iyi sonuçlar vermektedir Vajina daraltma genellikle vajinada doğum arası mesafe darlığı, vajinada yırtılma, vajinadan ses gelmesi, vajinadan dil çıkması, vajinada sarkma doğumsal anomalilerin İyileştirilmesine yöneliktir.

 

 

Lazerle Vajina Daraltma Kimlere Yapılır?

 

Lazerle meydana getirilen vajina daraltma ameliyatları, doğum sonrası vajinada genişleme benzer durumda durumlar gereklidir.  Bu şekilde temel olarak etkisi vajina kollajenizasyonu artırarak dokuyu sıkılaştıran bir yöntemdir. Genetik nedenler, çoklu  doğumlar, Partnerinin cinsel organının büyük olması vajinayı genişletebilir. Bunlar kişide ve Partnerinde tatminsizliğe neden olabilir.

 

Lazerle Vajina Daraltma Sonrası Normal Doğum Yapılır Mı?

 

Vajina daraltma operasyonları sonrası normal doğum yapabilir fakat bu dikişlerin yırtılmasına neden olabilir. Bu nedenle bu ameliyatı daha çok doğum yapmayı düşünmemelidir.

 

Lazerle Vajina Daraltma İşlemlerinin Kazanımları Nelerdir?

 

Lazerle Yapılmış daraltma İşlemleri hem tedavi payı yüksek Olan (Fraksiyonel karbondioksit) yüksek kazanımları olan bir operasyondur. Cinsel haz ve estetik kaygıların giderilmesi için yapılan Fraksone karbondioksit lazerlerle meydana getirilen vajina daraltma operasyonları ağrısız dikişsiz Bir muamele olduğundan kişi aynı gün için normal rutinlerine dönebilir.  Lazerle vajina daraltma İşlemi ağrısız, herhangi, kesi ya da anestezi gerektirmeyen, tecrübeli ellerde yapıldığında bir yan etkisi olmayan bir yöntemdir.

 

İlgili Link: Genital Estetik İle Kendine Güvenen Kadınlar

 

Lazerle Vajina Daraltma İşlemi Sırasında Yapılan Ek İşlemler

 

Lazerle vajina daraltma işlemi sırasında iç dudakların küçültülmesi, genital bölge beyazlatma,  genital siğillerin tedavisi, dış dudakların sıkılaştırılması, kızlık zarı dikimi şeklinde İşlemler de Yapılabilir. Oldukça etkili ve kalıcı bir yöntem olan vajina daraltma lazer tedavisi sonucunda kalıcılığın arttırılması için bu işlemin 2 yılda bir tekrarlanması gerekir. İşlem ağrılı değildir kesi kullanılmaz ve dikiş izi yoktur ve  işlemden sonrada ağrı hissedilmez.

 

Ağrılı bir işlem olmadığı için işlem sırasında genel ya da lokal anesteziye İhtiyaç duyulmaz Kesi yapılmadığı için enfeksiyon kanama gibi beklenmeyen komplikasyonlar şeklinde riskler bulunmaz. Bu uygulamada 7 gün sonrasında hasta cinsi ilişkiye girilebilir. İşlem süresi 20-30 dakika benzer biçimde çok kısadır ve başarı oranı çok yüksektir.

 

Genital doku ve kaslarda problemlerin düzeltilmesi, için vajina daraltma revize adı altında yapılan vajinal ameliyatlar genelde iyi sonuç veren ameliyatlardır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu