Gezi

Kayak Tatili Sırasında Yanında Bulunması Gereken Makyaj Malzemeler Nelerdir

Kar tatili kışın en çok sevilen taraflarından birisidir. Kar tatili sadece kar aktivitelerinin yapılması ile kalmayan daha birçok aktivitenin de yapıldığı bir tatil şeklidir. Özellikle de şömine başındaki sıcak şarap ile yapılan partiler hem eğlenmek için hem de sosyalleşmek için oldukça değerli olan partilerdir. Kar tatili sırasında yapılacak olan bu kadar çok aktivite bulunur. Bu eğlenceler sırasında makyaja ayıracak zamanı bile bulamayabilirsiniz. Ancak bunun için endişelenmenize gerek yoktur. Sadece birkaç makyaj ipucu sayesinde kar tatili boyunca mükemmel bir görünüme sahip olursunuz. Bu sayede makyaj tazelemek için zaman ayırmanıza da gerek kalmaz. Üstelik tatil boyunca küçük dokunuşlar ile oldukça güzel görünürsünüz. Bunun için yanınıza sadece 4 malzeme almanız yeterlidir. Dört malzeme ile harikalar yaratabilirsiniz.

 

 

Kusursuz Bir Tene Sahip Olmak İçin Ne Yapmak Gerekir?

 

Kusursuz bir tene sahip olmak için Maybelline New York markasına ait olan Fit Me Matte fon yanınızda kesin olarak bulunması gereken bir üründür. Ciltte bulunan gözeneklerinin görünümünün azalmasını sağlar. Cildin mükemmel bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur. Yüksek kapatıcılık özelliğine sahip olan mat bitişi bulunan bir fondötendir. Özellikle de kışın yapılan makyaj için kesinlikle kullanılması gereken ürünlerin başında gelir. Fondötenin cilde noktalar halinde uygulanıp ardından parmakların yardımı ile güzel bir şekilde dağıtılması gerekir. Eğer mat değil de aydınlık bir cilt isterseniz o zaman Maybelline New York markasına ait olan Instant Age Rewind kapatıcı ürününün açık tonunun hem göz altlarına hem elmacık kemiklerinin üst kısımlarına hem de kaş, burun kemiğine güzel bir şekilde uygulanması gerekir. Bu işlemler sayesinde kusursuz ve mükemmel bir cilt yapısına sahip olunmuş olur.

 

İlgili Link: Yoksul Ama Mutlu İnsanların Yaşadığı Ülke Hindistan

 

Göz Alıcı Kirpiklere Sahip Olmak İçin Ne Yapılması Gerekir?

 

Maskara makyajın her zaman için tamamlayıcısıdır. Maybelline New York markasına ait olan Lash Sensational maskara Blogger tarafından bile çok sevilen bir üründür. Bu ürün sayesinde kirpiklerin her biri ayrılarak hacim kazanır. Ok gibi görünen kirpikler elde edilmiş olur. Bu da gözlerin daha fazla öne çıkmasına ve güzel bir görünümün elde edilmesine yardımcı olur. Maskaranın fırçası kirpiklerinizin güzel bir görünüme kavuşması için özel olarak yapılmıştır. Maskara fırçası sayesinde kirpiklerinizde içten dışa doğru bir açılma meydana gelir. Bu sayede kirpiklerinizin her biri hacimlenerek oldukça güzel bir görünümde elde edilmiş olur. Üstelik bu maskara sayesinde etraftaki bütün bakışların da ilgi odağı olmayı başarırsınız. Bu sayede güzelliğinize güzellikte katmış olursunuz.

 

Son Dokunuş Dudaklar

 

Kayak tatili sırasında kesinlikle yanınızda bulunması gereken ürünlerin başında da ruj gelir. Ruj seçiminin mat rujdan yana yapılması gerekir. Nude rengi ya da kırmızı rengi istediğinizi seçebilirsiniz. Sadece rujun mat renge sahip olmasına dikkat etmek gerekir. Rujun aynı zaman da kalıcı olmasına da dikkat etmek gerekir. Maybelline New York markasına ait olan Color Sensational Creamy Mattes ruj serisi sayesinde dudaklarınız hoş bir görünüme sahip olur. Ruj hem kalıcıdır hem de dudaklara mat bir görünüm kazandırır. Bu sayede hem ruj yenilemenize gerek kalmaz hem de gün boyu güzel bir görünüme sahip olursunuz.

 

Kar tatili kışın en çok sevilen taraflarından birisidir. Kar tatili sadece kar aktivitelerinin yapılması ile kalmayan daha birçok aktivitenin de yapıldığı bir tatil şeklidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu