Dekorasyon

Renkli Davet Sofrası Nasıl Hazırlanır

Renkli Davet Sofrası Nasıl Hazırlanır?

Yeni bir ev düzeni kurarken yada evlenirken en zorlu kısımlardan biri de , ömürlük yemek takımlarını seçmektir. . Her zevke hitap eden ömürlük yemek takımları, evlerin olmazsa olmazı kahve setleri, günlük sofraları dahi birer ziyafete dönüştüren cam çeyiz setleri ve eğlenceli meşrubat bardakları, ile renkli davet sofraları hazırlamak mümkün.

Pembeden mora doğru giden pastel tonlardaki zarif çiçek ve kelebek desenlerinin süslediği krem porselen takımlar, misafirlerinizi ağırlarken vurgulamak isteyeceğiniz her tür konsept seçiminde kullanım kolaylığı sağlıyor. Göz alıcı tasarımlarıyla hayranlık uyandıran krem porselenler, şıklığıyla göz kamaştıran sofraların değişmezi olabilir.

Her zaman genç, enerjik ve dinamik hissetmek isteyenler güneşin renklerinden ilham alınarak hazırlanmış koleksiyonlar  mutfak tutkunlarının içini ısıtıyor.

Neon turuncunun canlılığını bakır ve bronzun parlaklığı ile bir arada sunan tasarımlar, sofralara nefis bir ışıltı katıyor. Turuncu, bakır ve bronz renklerden oluşan bardaklar mavi ve yeşil tonlarıyla tamamlandığında etkisini daha da arttırıyor.

Evinizde vereceğiniz davet eğer bir yaz davetiyse; rengarenk çiçekler, fuşya, sarı ve beyaz vazgeçemeyeceğiniz  tonlar arasında. Bir kış davetine hazırlanırken ise; sıcak hissettirecek renkler ve detaylar kullanılmalı.

Davetin hazırlandığı mekanda sıcak bir ışıklandırma, ambiyans oluşturmak için oldukça önemli. Farklı köşelerde konumlandırılan mumlar, çiçekler vazgeçilmezler arasında. Masaya geçilmeden önce bir aperatif tabağı ile güzel bir sunum yapmayı ihmal etmeyin.

Pembeden mora doğru giden pastel tonlardaki zarif çiçek ve kelebek desenlerinin süslediği krem porselen takımlar, misafirlerinizi ağırlarken vurgulamak isteyeceğiniz her tür konsept seçiminde kullanım kolaylığı sağlıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu