Dekorasyon

Doğal Taşlar Evinize Şıklık Katacak

Bu ürünler kolay yıkanabilmesi ve temizlenebilmesi açısından da tercih edilir.  Küçük ya da büyük evlerde tercih edilen doğal taşlar, her türlü ortama ayak uydurabilen çeşitlere sahiptir. Aynı zamanda farklı ürünlerle kombin yapılabilmesi adına da tercih edilir.

 

Farklılık Arayanlar İçin Tercih Edilen Dekorasyon Ürünleri

 

Evlerin duvarlarında ve şöminelerde rahatlıkla kullanabileceğiniz duvar taşı modelleri,  farklı renklerde ve çeşitlerde karşımıza çıkar.  Özel olarak fırınlanan ürünler olduğundan dolayı ortalama 50 ile 60 yıl kadar kullanılabilecek ürünlerdir. Darbeye dayanıklıdır. Her türlü düz zeminde kullanılmak üzere üretilen duvar taşı modelleri, aynı zamanda boyanabilen ve rahatlıkla şekil verilen ürünlerdir. Bu modeller standart kalıplarda üretilir. Fakat özel üretim olarak da farklı boyutlarda üretilmesi mümkündür.

 

En Çok Kullanılan Modeller Nelerdir?

 

Duvar taşı modelleri arasında en çok kullanılan kültür taşı çeşididir. Kültür taşı çeşitleri el yapımı olduğundan dolayı diğer ürünlere oranla biraz daha pahalı olarak satılır.  Kendisine özel yapıları ve desenleri sayesinde döşendiği yere oldukça hoş bir görüntü bırakmaktadır.

 

Kendisinin Has rengi koyu kırmızı ve bordodur. Fakat farklı renk konseptleri arayan kişiler için gri ya da beyaz olarak da tercih edilebilen bölümler mevcuttur.  Doğal taşlar yapı marketlerden ya da internetten rahatlıkla alınabilir. Her bütçeye uygun olacak doğal taş modelleri farklı dekorasyon fikirlerini açık olan kişiler tarafından sıklıkla tercih edilir.

 

Duvar Taşı Çeşitleri Nerelerde Kullanılır?

 

Doğal Taş Modelleri

Duvar taşı çeşitleri arasında bulunan tüm ürünler hem evlerde hem de iş yerlerinde  kullanılabilir ürünlerdir.  Genellikle evlerde tek duvar üzerinde uygulanır. Bu duvar üzerine asılacak tablolar ve ahşap ürünler bu duvarın daha çekici görünmesini sağlar.  Aynı zamanda televizyonun monte edilmesi de yine duvarın çok şık durmasını sağlayacaktır.

 

Tüm duvar taşı ürünleri kullanım alanına bağlı olacak şekilde 1. sınıf kalitede olup uzun seneler boyunca kullanım için elverişlidir. İç ve dış mekânlarda tercih edilebilir. Her ortamda kullanılabilen duvar taşı modelleri,  kendisine özel yapıştırıcıları ve dolgu malzemeleri sayesinde bir sorun oluşturmadan  yapıldığı andan itibaren 1 gün içerisinde koruyarak kullanıma hazır hale gelir.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu