Aşk ve İlişkilerEvlilik

Burçların Evliliğe Bakış Açısı

Burçların Evliliğe Bakışı

Hangi burçtan bireyler ne tür kişilerle beraberlikten hoşlanır? Konu evlilik olduğunda burçlar birbirinde hangi özellikleri arar? Tüm bu soruların cevaplarına astrolojinin bir cevabı var. Evlilik öncesi partnerinizi hatta kendinizi astroloji gözüyle keşfetmeye ne dersiniz?

Koç Kadını ve Erkeği

Adrenalini yüksek ilişkilerin baş kahramanı Koç kadını ve erkeği, doğası gereği bir çekiciliğe sahiptir.

Koç kadını içinde aşk hissetmediği hiçbir ilişkisini evlilikle sonuçlandırmaz. Evlilik hayatı boyunca süprizlerin insanı koçlar, partnerlerinin ilgilerinin azaldığı bir ilişkiye tahammül edemezler. Koç erkeği partner seçiminde kendi yüksek enerjisine cevap verecek özelliklere sahip bir eş arar.

Eğer bir koç erkeği ile evlenmeye karar verdiyseniz suların durulmadığı bir ilişkiye hazırlıklı olun.  Duygu geçişi bol koç erkeği  ile ilişki yaşarken kıskançlık krizlerine hatta yasaklamalara hazırlıklı olun.

Koç kadını da erkeği de ilişkilerinde cinsel hayata önem verir , romantizm odaklı keyifli bir evlilikleri olması için uğraşırlar.

Boğa Kadını ve Erkeği

Hayatlarının odak noktası tutarlılık ve kararlılık olan Boğa burçları kendilerini güven duydukları ve saygı gördükleri bir ilişkinin içinde hissettiklerinde evliliğe doğru hızla yürürler. Boğa erkeğinin güvenini kazanmak zordur , ama bir kez kazanırsanız onu yıllardır edindiği alışkanlıklarını kolaylıkla ter etmiş duygusal ve sorumluluk sahibi bir adama dönüştüğünü şaşırarak izleyebilirsiniz. İlgili Link: Erkekler Evlilikten Neden Korkar

Boğa erkeği evlilik hayatında ailesini düşkün , fedakar ve huzurlu bir evlilik için çaba harcayan bir duruş sergileyecek aynı tutumu eşinden de bekleyecektir.

İkizler Kadını ve Erkeği

İlişkilerinde ve evliliğe bakış açıları her zaman mesafeli olan gruptur.  Evlilik kurgusu ikizler insanını korkutur kendilerini evliliğe hazır hissetmeleri için birlikte oldukları kişilere tamamen güvenmiş olmaları gerekir. İkizler erkeği için doğru bir ilişkinin anahtar kelimesi sorulsa herhalde ‘’keşif ‘’derdik size. Partnerinde her daim keşfedilecek bir şeyler arayan ikizler erkeği ilişkisini evliliğe taşımadan önce karşısındakini her yönüyle tanımak isteyecektir.

Yengeç Kadını ve Erkeği

Yeryüzün de duygu yoğunluğu ile biline yengeç grubu insanları ilişki yaşamaya başladıklarında kaygı ve stres düzeyleri yükselerek duygularını ifade etmekte zorlanırlar.  Yengeç erkeği için ideal eş kriteri saygı duymaktır.  Yengeç erkekleri ilişkilerinde sevgiye önem verir sever ve sevilmek isterler. Yengeç burcu insanları dokunma duygusu ile beslenirler. Onlar için samimi ve sevgiyi hissedebilecekleri bir sarılma pek çok kez cinsellikten daha önemlidir. Yengeç kadını ilişkisinde alıngan ve ilk adımları erkeğin atmasını beklediği bir tutum sergiler.

Aslan Kadını ve Erkeği

İlgiyi çok seven ve özgürlüğüne çok düşkün aslan burcu insanları eğlenceli ve tutkulu yapıları ile ilişkilerin aranılan insanıdır. Aslan erkekleri evliliğe çok yanaşmasa da ilgilerini çeken ve onlara farklı gelen biriyle tanıştıklarında fikirleri değişebilir. Eğer bir aslan erkeğine aşıksanız onu elde tutmanın ilk yolunun sıradan ve tekdüze olan hiçbir biçimin içinde onu tutamayacağınızı bilmek olacaktır.  Aslan burcu insanının hayatında cinsellik merkez noktasındadır. Onları arzulayan bir eş düşüncesi aslanları kendine bağlamanın en kolay yoludur. Arslan burcu insanları oldukça kıskanç ve kıskançlıklarını son derece profesyonelce gizleyebilirler.

Başak Kadını ve Erkeği

Tertip ve düzen insanı olarak anılan başaklar evlilik hayatına bakış açılarında da kendilerine göre kriterleri vardır.  Başak erkeği birlikte olduğu kadınla gururlanmak ister, onun için eşi ile her konuda konuşabilmeli ve fikir alışverişi yapabilmelidir.  Başaklar birlikte oldukları kişilere dürüst yaklaşır ve isteklerini net şekilde ifade ederler.  Başak kadını karakter gereği duygusal ve yumuşak huyludur. Başak kadının asla tahammül edemeyeceği konu ise; eşine verdiği değerin kullanılmaya kalkışılmasıdır. Duygularında daima içten ve samimi Başak kadını için cinsellik çok özel bir paylaşımdır.

Terazi Kadını ve Erkeği

Terazi erkekleri düşünce olarak evliliğe en uzak olan burç grubudur. Bir terazi erkeğini evlilik yoluna sokmak ancak ondan gerçekten etkilendiği bir kadının sayesinde olacaktır. Neşeli, güler yüzlü ayakları yere basan kadınlar onlar için doğru eş adayıdır. Terazi insanları için cinsel yaşam bir ritüel şeklinde yaşanması gerekir. Ev düzeninde ki ayrıntılara önem veren teraziler için güçlü ilişkinin sırrı aşkla beslenen bir ilişkidir.

Evlilik

Akrep Kadını ve Erkeği

Aşkın ve tutkunun insanı akrepler eninde sonunda istediklerini elde ederler. Akrep erkekleri duygularını çok belli etmez ve duygularından emin olmadan ilişkisini evliliğe taşımaz. Partnerlerinde görselliğe ve bakıma önem veren akrep insanları ilişkilerin de   ve öfkelerinde hiddetlidir.  Akrep burcu insanları için cinsellik yaşam kaynağı gibidir. Birlikte olacağı kişinin de cinsellik konusunda istekli ve yaratıcı olmasını isterler. Akrep kadını küçük şeylerle mutlu olabileceği gibi küçük fakat biriken rahatsızlıklarını da fazlasıyla büyütebilir.

Yay Kadını ve Erkeği

Hayatlarında detaylara takılı kalmayı sevmeyen yay burcu insanları , ilişkilerin dede yalın ve dürüst olmayı tercih eder.  Partneri ile olan iletişime önem veren yaylar çok sıkıntıya gelebilen insanlar değillerdir. Eşinin fiziksel özelliklerine önem verir. Bakımlı ve dişi bir kadını eş olarak seçecektir. Kendine saygı duyan kadına hayrandır. Yay erkeği cinselliğe sevdiği sürece önem verir. Eşine olan duyguları azalmaya başladığı anda ondan uzaklaşacaktır. Renkli bir ilişki ister, monoton bir evlilik ona göre değildir. yay kadını kıskanç, şehvetli ve idealisttir.

Oğlak Kadını ve Erkeği

Uzun süreli ilişkilerin insanı oğlaklar önünü arkasını hesaplamadıkları bir işin içinde asla olmazlar.  Evlilik kararı oğlaklar için zor bir karardır. Evlenecekleri kişiye saygı ve hayranlık duymak isterler. Kıskançlıkları ile ünlü oğlaklar ancak güven temelli bir ilişkinin içinde kendilerini mutlu hissederler.

Birlikte oldukları kişilerle hayatın her alanını paylaşmayı hedefleyen oğlaklar, kendilerini çekip çeviren bir kadın karşısında bütün  yetkiyi devredecektir. Cinselliğinin temeline duygusallığı ve şefkati koyan oğlaklar partneri tarafından beğenildiğini hissettiğinden mutlu olur ve mutlu etmek için elinden geleni yapar.  Oğlak kadınları mesafeli duruşları, ciddi tavırları ve hayatı güçlü karşılayan yönleri ile sevgi odaklı bir beraberlik arayışı içindedir.

Koç kadını içinde aşk hissetmediği hiçbir ilişkisini evlilikle sonuçlandırmaz. Evlilik hayatı boyunca süprizlerin insanı koçlar, partnerlerinin ilgilerinin azaldığı bir ilişkiye tahammül edemezler.

Kova Kadını ve Erkeği

Ruhu özgür kovalar yeryüzünün sempatik ve heyecanlı burç gruplarıdır.  Kova erkekleri bağlanma konusunda mesafeli yaklaşırlar. Kendine güvenen, enerjisi yüksek ve renkli kişilikleri eş olarak seçerler. Kovalar için cinsellik yaşamında çok önemlidir, bu konuda her zaman dikkatli bir tutum izleyecek   eşinden de aynı hassasiyeti bekleyecektir.

Kova kadınları naif yapıları ve hümanist düşünceleri ile hemen kendini gösterirler. Hayatı güven içinde yaşama duygusu onlar iççin çok önemlidir. Hayatı paylaşacağı kişiyle herşeyi paylaşmak ister.

Balık Kadını ve Erkeği

Yeryüzünün en tutkulu aşıkları balıklar için bir kadını keşfetmek başlı başına kutsal bir görevdir. Balık erkeği dişiliği çok önemser , birlikte olduğu kadını şımartmaktan asla kaçınmaz . Balıkları huzursuz ve kavga dolu bir ortamda çok uzun süre tutamazsınız. Romantizmi tüm renkleri ile yaşamayı seven balıklar için mutlu aile hayatı çok önemlidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu