GüzellikCilt Bakımı ve Saç Bakımı

Vücut Bakım Önerileri

Vücut Bakım Önerileri

Biz bayanlar için vücut bakımı hem sağlık hem de estetik açıdan büyük önem taşır. Vücut bakımı için farklı ihtiyaçlara yönelik ürünler arayabildiğimiz gibi, bizler için kozmetik kalitenin önemi de yadsınamaz. Bize kullanım kolaylığı sağlayan ve tatmin edilebilecek sonuçlar veren ürünler arayışımız hep vardır. Tabii tüm bu özellikleri ararken, kullandığımız ürünlerin güvenilir olmasına, sağlığımıza zarar vermemesine ve içerisinde cildimize zararlı olabilecek koruyucular olmamasına dikkat ederiz.

Vücut bakımı, ülkemizde ve dünyada çok talep gören, hızla büyüyen ve  değişimler gösteren bir pazardır. Müşteriler farklı ürün ve markalara aşikar. Bu büyüyen ve çok talep gören pazar birçok satış kanalı için oldukça cazip gelmektedir. Bu yüzden vücut bakımı ürünleri, birçok farklı satış kanallarında müşterilerle buluşmakta ve değişik, farklı ihtiyaçlara yönelik ürünler sunmaktadır.

Etkisi klinik çalışmalarla kanıtlanmış, insan sağlığına zararlı maddeler içermeyen ve formülleri bilinen ve en güvenilir ürünlere ancak eczanelerde rastlamak mümkündür. Bizde bu yazımızda markaların ürünlerini incelemek ve kendi vücut bakım ürünlerinizi seçmenize yardımcı olmak istedik.

 

Gece Maskesi İle Uykuda Cildiniz Yenilensin

Çoçukken masallardan öğreniriz güzellik uykusuna yatmak terimini. Uzmanlar sağlıklı bir ruh sağlığı ve sağlıklı bir cilt için düzenli uyumanın  ve uykudan maksimum verim almanın önemine  dikkat çekiyor.

Bu aşamada sizlerle ilk paylaşacağımız ürünümüz; 1985 Yılında Almanya da LR Health&Beauty markası ile dünya çapında faaliyet gösteren firmanın Zeitgard Gece Maskesi.

Firmanın ürün ile ilgili en önemli iddiası uyku esnasında cildi besleyerek, cildin yaşlanma etkilerini azaltıyor olması.

Zeitgard Gece Maskesi’nin içeriğinde cildin nem oranını dengelemeye yarayan jojoba yağı, ve cilt tazelemeye yarayan şizandra üzümü bulunuyor.

Vücut Bakımı Kremleri

Kış Aylarında da  Cildin Güneşten Korunmaya İhtiyacı Var

Güneşten korunmanın sadece yaz ayları için gerekli bir önlem olduğunu düşünmek son derece yanlış bir algı. Cildimiz kışın yaz aylarına oranla çok daha hassas ve korunmaya muhtaç durumdadır. Soğuk havalarla beraber ciltte ve vücutta oluşan nem kaybı güneş ışınlarının zararlı ışınları ile birleştiğinde istenmeyen   sonuçlara neden olur.    Bu noktada her mevsimde çantanızdan eksik etmeyeceğiniz  Uludağ Premium Cilt Bakım Sprey ailesini denemenizi tavsiye ederiz

Uludağ Premium Cilt Bakım Spreyi Güneş Koruyucusu ile  cildin kurumasına sebep olan etmenlerin etkisini azaltır. Uludağ Premium Cilt Bakım Sprey serisi  3 ürün grubuyla farklı ihtiyaçlara cevap veriyor.

İçeriğinde sadece doğal maden suyu bulunan Uludağ Premium Cilt Bakım Spreyi Sade; cildi nemlendirir, yumuşatır ve parlaklık kazandırır, serinlik ve ferahlama hissi verir, aynı zamanda cildin nefes almasını sağlar. Uludağ Premium Cilt Bakım Spreyi E Vitaminli; içeriğindeki E vitamininin antioksidan etkisiyle hücrelerin yenilenmesine, cildin canlanmasına ve nemlenmesine yardımcı olur. Uludağ Premium Güneş Koruyuculu Sprey ise 30 SPF içeriği ile tüm vücut için güneşin zararlı etkilerine karşı koruyucu görevini üstleniyor. 

Biz bayanlar için vücut bakımı hem sağlık hem de estetik açıdan büyük önem taşır. Vücut bakımı için farklı ihtiyaçlara yönelik ürünler arayabildiğimiz gibi, bizler için kozmetik kalitenin önemi de yadsınamaz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu