Moda

Ofiste Şık Görünmenin Sırrı

Çok şık görünelim ama aynı zamanda çok zaman harcamayalım ! İşyerinde tam olarak istediğimiz şey bu.  Çalışma hayatında bakımlı ve güzel görünmenin pratik sırlarını araştırdık. İş hayatında nasıl bakımlı görünürüz ve bunun için ne yapmalıyız ? İşte cevaplar;

 

Ofis İçin Uygun Far Rengini Seçmek

Önerimiz; kahverengi tonları.  Pek çok markanın üretmiş  olduğu terracotto farların çoğunda ince ve dokulu sim parçacıkları var. Bu farlar daha ışıltılı bir görünüm elde etmenizi sağlayacaktır.  Son derece minimal bir kıyafetle bile uyum sağlayacak bu farlar sayesinde şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

 

Kabaran Saçlara En İyi Çözüm Toplamak

Klasik yada örgü topuz seçim size kalmış. İnce lastik bir tokayla basit bir at kuyruğu yapın, saçı örün. Saçın uç kısmını gizleyerek örgüyü kendi etrafında döndürerek topuz haline getirin. Bu kadar basit. İlgili Link: Korse Ve Kullanımı Nasıl Olmalı

 

Saç Ayrımınızı Stilize Edin

Sabahları hepimiz bir telaş ve koşuşturma içinde oluyoruz değil mi?  Saçlarımız kuaförden çıkmış gibi olsun istiyoruz ama bunu yapmak için gereken zamana genelde sahip değiliz.  Saç boyunuz uzun yada kısa olsun fark etmez  , bu senenin öne çıkan trendlerinden birini uygulamıyorsunuz?  Olabildiğince yandan ayırdığınız saçlarınızı saç şekillendirici ile pürüzsüz hale getirin.

 

Pembe Ruj Enerjik Görünmenizi Sağlar

Elinizde sihirli bir değnek olsun ister misiniz?  Bunun için çantanızsan pembe ruju eksik etmeyin.  Tek dokunuşta mucizeler yaratan bir renktir pembe.  Cildinizi mükemmel göstermenin yolu pembe bir rujdan geçer. Ayrıca sanılanın aksine daha güçlü bir görünüm için parlak değil mat görünümlü rujları tercih edin.

 

Yanaklarda Renk İyidir

Hafif renkli yanaklarla sağlıklı ve güzel görünürsünüz ama uygulama şekliniz önemli. Dudaklarınızı kapatın ve gülümseyin. Şimdi yanaklarınız daha şişkin görünecek. İşte, tam tepe noktasına allık uygulayın. Ellerinizle dağıtın ve allığı hafifletin. Sağlıklı elma yanaklara kavuştunuz bile.

 

Saçlarda Dalgalı Görünüm

Evet! Pantolon ceket takımlarla maskülen bir havaya bir hareketle feminenlik dokunuşu eklemek isterseniz dalgalı saçlardan yardım alın. Saçlarınıza deniz tuzu spreyi sıkın, ellerinizle şekil verin. Daha kalıcı dalgalar için sprey sonrası bukle maşası kullanın.

Önerimiz; kahverengi tonları.  Pek çok markanın üretmiş  olduğu terracotto farların çoğunda ince ve dokulu sim parçacıkları var.

 

Ofis İçin En Doğru Saç Modeli Kısa Saç mı?

İyi bir kesimi istediğiniz şekle dönüştürebilirsiniz. Dağınık, düzgün, islak görünüm, vigoyla dalgalandırılmış ya da istediğiniz farklı bir stil…Tek şartı, istediğiniz modeli sonlandırırken formu koruyacak bir sprey kullanmanız.

 

Gözlere Mavi Kalem

Soğuk mavi tonlarında bir kalem eyeliner gözlerinize tek malzemeyle büyük etki kazandırır. Kirpik dibinden başlayın ve uç kısmını kuyruk şeklinde uzatarak bitirin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu