Gündem

Ulaşımın En Kolay Olduğu İstanbul İlçeleri

İstanbul sayılı metropol kentlerinden biridir ve oldukça gelişmiştir. En çok zaman harcanan konu ise ulaşımdır. İstanbul gibi bir yerde yapabileceğiniz en iyi tercih iş yerinize ve çocuğunuzun okuluna yakın bir yerde ev tutmak olabilir. İmkan bulamamış iseniz bu durumda oturduğunuz ilçenin ulaşımının geniş bir ağla sağlanabildiği ilçelerden olması gerekir.

 

Kadıköy Ulaşım Ağı

 

Kadıköy bir metrobüs durağına sahiptir. Avrupa yakasına vapur seferleri mevcuttur. Karşıya bu seyahat genel itibariyle 10-15 dakikalık bir vapur yolculuğu ile son bulmaktadır. Bu da Kadıköy için inanılmaz bir avantajdır.

 

İlgili Link: Temiz Ve Sağlıklı Bir Gelecek Doğaya Olan Saygıdan Başlar

 

Avrupa yakasına geçildiğinde yine bir çok ulaşım seçeneği sayesinde kolaylıkla evinize ya da iş yerinize rahat bir yolculukla varılabilmektedir. Kadıköy’ün bulunduğu konum nedeniyle diğer ilçelere ve İstanbul’a gitmeniz oldukça kolaydır.

 

Şişli Ulaşım İmkanı

 

İstanbul’la bağlantısı olan aynı zamanda iş yerinize, çocuğunuzun okuluna, hastaneye, yada diğer kurumlarına yakın olmak ve geniş bir ulaşım imkanından faydalanabileceğiniz bir ilçede oturmak istiyorsanız burası Şişli olmalıdır.

 

Çevredeki bütün ilçelere ulaşılabilir olması nedeniyle oldukça tercih edilen alanlardan biridir. Şişli Avrupa yakasında bulunur ulaşımı da oldukça hızlı bir şekilde hemen hemen her türlü ulaşım vasıtası ile gerçekleştirilebilmektedir.

 

Üsküdar Ulaşım İmkanı

 

İstanbul’da herkesin evini tutmak istediği yerlerden biride Üsküdar’dır. Çünkü ulaşım imkanı oldukça geniş olması nedeniyle iş yerlerine kısa sürede varılabilir ve yine iş bitimi sonrası eve dönüşte kısa sürede sağlanabilmektedir.

 

Çekilmez trafikte zaman kaybı yaşamamış olursunuz. Başta oldukça fazla durakları mevcuttur. Avrupa yakasına giden ve sefer sayısı fazla olan motor seferleri vardır.  Üsküdar hem ulaşım yönünden kolay olması nedeniyle hem de yaşanabilecek güzel yerlerden biri olmasından dolayı tercih edilen ilçelerden biridir.

 

Bostancı Ulaşım İmkanı

 

Bostancı İstanbul’da kalacak kişilerin semt olarak tercih edebileceği alanlardan biridir. Başta ulaşım olarak otobüsleri, dolmuşları ada vapuru, metro hattı ve deniz seferi gibi birçok ulaşım aracı kullanılarak diğer ilçelere ve İstanbul’a kolaylıkla varılabilmektedir. Bostancı bu ulaşım imkanlarından dolayı genel itibarıyla trafikten sıkılan insanların daha hızlı evine gitmek için kullandığı yerleşim yerlerinden biridir.

 

İstanbul sayılı metropol kentlerinden biridir ve oldukça gelişmiştir. En çok zaman harcanan konu ise ulaşımdır. İstanbul gibi bir yerde yapabileceğiniz en iyi tercih iş yerinize ve çocuğunuzun okuluna yakın bir yerde ev tutmak olabilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu