Teknoloji

Müzik İndirebileceğiniz Ücretli Uygulamalar

Müzik dinlemek ruhu ve bedeni dinlendirici özelliğe sahiptir. Bulunduğunuz her ortamda dilediğiniz müziği açıp dinleyebilmek için öncesinde tabletinize ya da cep telefonunuza indirebilirsiniz. Müzikleri indirmek, çevrim dışıyken bile seçtiğiniz müzikleri dinleyebilme imkanı tanır. Böylece nereye giderseniz gidin sevdiğiniz şarkılar hep sizinle olur. Ücretli uygulamalar üzerinden güvenilir şekilde seçtiğiniz müzikleri indirebilirsiniz.

 

 

Spotify

 

Ücretli müzik indirme uygulamaları arasında en bilinen Spotify’dır. Bu platform üzerinden online olarak müzik dinleme şansınız da vardır. En güncel yerli ve yabancı şarkılarını, Spotify uygulaması üzerinden bulabilirsiniz. Size özel listeler hazırlayan, müzik zevkinizi dinlediklerinizden çıkarıp, karışık çalma özelliğinde bu tarzı ön plana çıkaran bir uygulamadır.

 

Spotify uygulaması üzerinden müzik indirebilmek için Spotify Premium üyeliğinizin olması gerekir. Yani belirli bir ücret ödeyerek bu üyeliği alırsınız. Sonrasında ise kitaplığım bölümünden seçtiğiniz çalma listelerini rahatlıkla indirebilirsiniz. İndirdiğiniz tüm şarkıları dilediğiniz an çevirim dışı olarak dinleme şansınız vardır.

 

Eğer ücret ödemek istemiyorsanız yine Spotify uygulamasını indirirsiniz ancak müzik indirme özelliğinden faydalanamazsınız. İnternete bağlı durumdayken müzik dinleyebilirsiniz. Ancak bu durumda şarkı seçemez, seçtiğiniz çalma listesini karışık dinleme özelliği ile dinlemek durumunda kalırsınız.

 

Apple Müzik 

 

Ücretli olarak müzik indirebileceğiniz uygulamalardan bir tanesi de Apple Müzik uygulamasıdır. 2015 yılından bu yana kullanılan bu uygulama önceki yıllarda sadece Apple marka cihazlara uyumlu idi. Ancak son güncellemelerle birlikte tüm cihazlara uyumlu hale gelmiştir. Uygulama üzerinden sevdiğiniz müzikleri indirebilir, internete bağlı olmasanız bile daha sonra dinlemek için açabilirsiniz.

 

Apple kalitesini bu uygulamada da hissedersiniz. Seçtiğiniz müzikleri yüksek ses kalitesinde dinleme şansını bu uygulama sayesinde elde edersiniz. Apple Müzik uygulamasının tüm mobil cihazlarla uyumlu olduğunu unutmayın.

 

YouTube Müzik 

 

YouTube herkes tarafından bilinen bir uygulamadır ancak müzik özelliği bilinmiyor olabilir. 2015 yılından beri müzik için özelleşmiş bir YouTube uygulaması çıkarılmıştır. Sizin sevdiğiniz şarkıları bilir ve size özel çalma listeleri oluşturur. Bu listeleri olduğu gibi indirebileceğiniz gibi sadece seçtiğiniz şarkıyı arama çubuğundan bularak indirmeyi seçebilirsiniz.

 

İlgili Link: Microsoft Edge, En Popüler İkinci İnternet Tarayıcısı Ünvanını Aldı

 

Hem çevirim içi kesintisiz müzik dinlemek hem de seçtiği müzikleri cep telefonuna indirmek isteyenler, YouTube Müzik uygulamasını indirebilir ve Premium üyeliklerini başlatabilirler.

 

Deezer

 

Deezer uygulaması dünya genelinde birçok kişi tarafından kullanılır. 12 milyon civarında üyesi vardır. İnternetiniz aktifken müzik dinleyebileceğiniz gibi sevdiğiniz müzikleri indirme imkanınız da bulunur.

 

Yalnız müzik indirebilmeniz için Deezer Premium’a sahip olmalısınız. Aksi takdirde müzik indiremezsiniz ancak çevirim içi olarak müzik dinleme özelliğinden faydalanırsınız.

 

Yüksek müzik kalitesi ile sevdiğiniz müzikleri dinlemek için ücretli uygulamaları kullanmanızı tavsiye ederiz. Bu uygulamalar sayesinde müzik her an ve her yerde sizinle olur. Ritme kendinizi kaptırıp gününüzün güzel geçmesini sağlayabilirsiniz.

 

Google Play Music 

 

Google Play Music uygulaması en güncel ve en popüler müzikleri sizin için toplamıştır. Bu uygulamayı indirdikten sonra müzik indirme özelliğinden faydalanabilirsiniz. Müzikleri cep telefonunuza ya da tabletinize indirmenizin en büyük avantajı, internete bağlı olmadığınız bir ortamda bu müzikleri dinleyebilmenizdir. Örneğin ev internetinizden bu müzikleri indirirsiniz ve ev dışındayken, paketinizden harcamadan doyasıya müzik zevki yaşayabilirsiniz. Size bu zevki yaşatacak olan uygulamalardan bir tanesi de Google Play Music uygulamasıdır.

 

Sound Cloud 

 

Soundcloud uygulaması da yine dünya genelinde yaygın olarak kullanılan bir müzik indirme uygulamasıdır. Birçok farklı tarza ait müzikleri bu uygulama içinde bulabilir ve kullandığınız cihaza kolaylıkla indirebilirsiniz. Böylece rock, pop, jaz, klasik gibi farklı tarzları bir arada barındıran güzel bir müzik arşivine sahip olabilirsiniz.

 

Müzik dinlemek ruhu ve bedeni dinlendirici özelliğe sahiptir. Bulunduğunuz her ortamda dilediğiniz müziği açıp dinleyebilmek için öncesinde tabletinize ya da cep telefonunuza indirebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu