Aşk ve İlişkilerGenel

Hangi Burç Kadını Daha Hızlı Aşık Oluyor

Aşk, herkese göre farklı tanımlanan ve yaşanan bir histir. Bazı burçlara göre, hızlı âşık olmak mümkün değildir. Örneğin kova burcu kadını mantıklıdır. İlk görüşte aşka inanmadığı gibi kolay kolay da aşık olmazlar. İyice tartıp biçerler. Fakat bazı burçlar çok çabuk âşık olurlar. Kimisi bu hızlı aşkını uzun süre devam ettirse de, kimisi hevesi aşkla karıştırdığı için ilişkisi çok kısa sürer. Şıpsevdi olan kişiler, tanımadan sevdikleri için, belki de tanıdıkça soğur ve bir başkasına hemen âşık olabilirler. Bu yüzden hızlı âşık olan kişilerin özelliklerini iyice tartmak gerekir ki ilerde herhangi bir hüzne maruz kalınmasın.

 

 

Hızlı Âşık Olan Burçların Elementi 

 

Genellikle hızlı âşık olan burçlar, aynı elemente sahip olanlardır. Bu da tahmin edildiği gibi ateş gurubuna ait olan aslan, koç ve yay burçlardır. Bu burçlar her konuda hızlı ve atik olduğu gibi aşkta da o şekildedir.

 

Koç Burcu Kadını  

 

Ateş burçlarından birisi olan koç burcu kadını, ateşli ve hızlı burçlarından birisidir. Çabuk ve kolay âşık olurlar. Aynı zamanda sevdikleri gibi sevgisini ifade etmeyi de ertelemezler. Sevdiği kişiye hiç beklemeden sevdiğini anında söylerler. Ertelemeyi hiç sevmeyen koç burcu, çabuk âşık olduğu için hızlı yaşarlar. Fakat burada korkulması  gereken bir şey vardır ki, oda anında âşık olduğu gibi ilişkilerini de hızla hiç beklenmedik bir anda bitirebilirler.

 

İlgili Link: Korse Ve Kullanımı Nasıl Olmalı

 

Aslan Burcu Kadını 

 

Yine bir ateş gurubu burcu olan aslan burcu kadını, yakınlaşmak istediği kişi için hemen harekete geçerler.  Kalpten seven bir burç olduğu için sevgisi hızlı olsa da gerçektir. Kendisi için beklediği ilişki tarzını mutlaka partnerine de yansıtacaktır. Samimi ve içten olan bu burcun çok çabuk severek, kaliteli bir sevgiyle devam etmesi oldukça ilginçtir. Genellikle hızlı âşık olan kişiler aşkı, hoşlantı ile karıştırabilir. Fakat aslan burcu kadını sadece hoşlanmakla kalmaz hemen duygularını derinleştirir. Koç burcu kadar atik ve hızlı olmasa da, aslan burcu kadını da hızlı âşık olan burçlardan birisidir.

 

Yay Burcu Kadını  

 

Öğrenmeyi ve partnerinden bir şeyler almayı seven yay burcu kadını da zor âşık olan kadınlardan değildir. Karşısındaki insana ön yargı ile yaklaşmaz ve hemen tanımaya çalışır. Eğer o anda bir şeyler hissetmişse bu yok saymaz ve üzerine gider. Seveceği insan onun için değerlidir. Belki de hayatının erkeğinin o olduğunu düşünür ve yakınlaşır. Yaklaştıkça ve zaman geçirdikçe sevgisi büyür ve daha fazla âşık olur. Aşk kadını olan yay burcu kadınını kaybetmek çok da kolay değildir. Sevdiğine bağlandığı için kolay kolay terk etmeyi düşünmez. Aynı zamanda ilişkisinde hareketi de sever. Değişik fantezilere bayılır ve ilişkinin sıradanlaşmasına izin vermez. Sevdiği erkeğin gözünde en iyisi olmayı ister ve bunun için çaba gösterir.

 

Aşk, herkese göre farklı tanımlanan ve yaşanan bir histir. Bazı burçlara göre, hızlı âşık olmak mümkün değildir. Örneğin kova burcu kadını mantıklıdır. İlk görüşte aşka inanmadığı gibi kolay kolay da aşık olmazlar.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu